Nasze Realizacje

Sprawdź dla kogo pracujemy

MEDICUS – WROCŁAW

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność podjąć współpracę z Centrum Kształcenia Prymus z Cieszyna. Na potrzeby egzaminu wynajęliśmy zestawy egzaminacyjne z naszego asortymentu. Całość dostarczyliśmy na egzamin do Radlina. Jesteśmy zadowoleni z pozytywnego przebiegu realizacji i polecamy się na przyszłość 🙂

MTP POZNAŃ

Jak co roku, wynajęliśmy dla klientów asortyment niezbędny na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Cieszymy się z każdej udanej realizacji. Każda z nich to dla nas nowe doświadczenie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i nie możemy doczekać się kolejnej!

TARGI AGRO SHOW 2017 – BEDNARY

Jak każdego roku wypożyczalnia mebli eventowych dostarczyła meble do Bednar na targi Agro- Show. W tym roku większość wystawców skorzystała z asortymentu mebli tapicerowanych oraz barowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!

STRZEGOM – MISTRZOSTWA EUROPY

Współpracując z Polskim Związkiem Hodowców Koni, wypożyczyliśmy niezbędny sprzęt. Posłużył on na Mistrzostwach Jeździeckich, które miały miejsce w Morawie. Realizację uważamy za udaną, było to dla nas kolejne ciekawe doświadczenie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem.